O Kancelarii

Kancelaria Radców Prawnych Więcławik & Huszno s.c. powstała w 2013r. celem połączenia wiedzy, umiejętności i doświadczenia obu wspólników, tak aby jeszcze efektywniej podejmować działania na rzecz ochrony interesów swoich Klientów. Kancelaria oferuje kompleksową obsługę prawną i podatkową stawiając na skuteczność, jakość i terminowość.

Kancelaria świadczy pomoc prawną zarówno na rzecz przedsiębiorców, jak i osób fizycznych dbając o to, aby każda z powierzonych spraw była tą najważniejszą. W swoich działaniach prawnicy stawiają na staranność, rzetelność, przejrzystość, kontakt z Klientem i zrozumienie jego potrzeb. Wspólnicy doceniają otrzymane zaufanie, a powierzone sprawy prowadzone sąz maksymalnym zaangażowaniem, tak aby podejmowane działania przynosiły wymierne efekty.

Świadczone przez Kancelarię usługi uwzględniają pełne zrozumienie potrzeb Klienta zarówno prowadzącego duży biznes, małą firmę, jak i mającego indywidualną sprawę. Prawnicy dbają o pełne i bieżące informowanie Klientów w zakresie prowadzonych spraw, tak aby Klienci otrzymali konkretną pomoc i poczucie komfortu w kontakcie Kancelarią. Przygotowywane przez prawników rozwiązania dostosowane są do indywidualnych spraw i potrzeb Klientów, gdyż ich bezpieczeństwo, a zarazem sukces są najważniejsze.

Zachowując tradycyjny model kancelarii, oparty na bezpośrednim stałym kontakcie z Klientami, Kancelaria korzysta w pełni z rozwiązań komunikacyjnych i technologicznych, jakie oferuje współczesny świat. Celem łatwiejszego nawiązania współpracy, oprócz siedziby w Kluczborku, Kancelaria posiada także oddział w Praszce. Jednocześnie, wychodząc na przeciw potrzebom Klientów, prawnicy prowadzą postępowania i obsługę prawną na terenie całego kraju. Dodatkowo, Kancelaria oferuje świadczenie obsługi prawnej w języku angielskim.

Facebook

Get the Facebook Likebox Slider Pro for WordPress