Zespół

Radca Prawny Grzegorz Więcławik

Radca Prawny Grzegorz Więcławik – absolwent Wydział Prawa i Administracji na Uniwersytecie Opolskim. Obronił pracę magisterską z zakresu prawa bankowego. Ukończył studia podyplomowe z zakresu prawa bankowego. Odbył aplikację radcowską przy OIRP w Opolu, zakończoną złożonym egzaminem radcowskim. Posiada doświadczenie w obsłudze prawnej spółek prawa handlowego i przedsiębiorstw (głównie z branży produkcyjnej, budowlanej i usługowej), banków oraz osób fizycznych.

W swojej praktyce zawodowej zajmuje się: prawem gospodarczym i handlowym, prawem kontraktów, prawem bankowym, podatkowym, prawem obrotu nieruchomościami, prawem zamówień publicznych, prawem pracy.

 

Radca Prawny Łukasz Huszno

Radca Prawny Łukasz Huszno – absolwent Wydział Prawa i Administracji na Uniwersytecie Opolskim. Obronił pracę magisterską z zakresu prawa podatkowego. Odbył aplikację radcowską przy OIRP w Opolu, zakończoną złożonym egzaminem radcowskim. Posiada doświadczenie w obsłudze prawnej m.in.: spółek prawa handlowego, przedsiębiorców, jak i osób fizycznych.

W swojej praktyce zawodowej zajmuje się: szeroko pojętym prawem gospodarczym, cywilnym, rodzinnym, administracyjnym, podatkowym, karnym i prawem ubezpieczeń społecznych. Interesuje się również prawem medycznym i farmaceutycznym.

 

Facebook

Get the Facebook Likebox Slider Pro for WordPress